Prototip ve Tekil
Üretim

Tasarımımızın gerçek modelini oluşturmada kil modelleme uzmanlığımız yatmaktadır. İnce ayrıntılara verdiğimiz özenle, araba tasarımlarınızı kil kullanarak heykeltraş gibi şekillendiriyoruz. Kil, esnek, dövülebilir bir malzeme olduğu için aracın modelini şekillendirmek için mükemmeldir. Kilden modeller, aracın görülebilen ve dokunulabilen fiziksel temsilleridir. Bu, tasarımcıların ve mühendislerin aracın boyutu ve oranları hakkında fikir edinmelerine ve nihai tasarım üretilmeden önce gerekli değişiklikleri yapmalarına olanak tanır. Kil modeller kolayca değiştirilebilir. Aracın tasarımında değişiklik yapılması gerekiyorsa, kil modeli kil eklenerek veya çıkarılarak kolayca ayarlanabilir. Bu, dijital bir modelde veya tam ölçekli bir prototipte değişiklik yapmaktan çok daha hızlı ve kolaydır. Kil modeli daha sonra aracın tasarımı ve mühendisliği için bir referans olarak kullanılır.

Kil modellemeye ek olarak, 3D baskı teknolojisini kullanarak karmaşık ve detaylı sert modeller oluşturuyoruz. Gelişmiş 3D baskı teknolojimiz, tasarım sınırlarını zorlamamızı sağlıyor; böylece işlevsel prototipler ve bileşenler üretiyoruz. Yeni özellikleri test etmeniz veya tasarım kavramlarınızı doğrulamanız gerekiyorsa, 3D baskı yeteneklerimiz hızlı ve güvenilir çözümler sunuyor.

Biliyoruz ki bazı otomotiv projeleri özgünlük ve benzersizlik talep ediyor. Tekil üretim hizmetimiz, kişiselleştirme ile özdeşleşen özel araçlar arayanlar için idealdir. Lüks otomobillerden özel amaçlı araçlara kadar, hayallerinizin özünü yansıtan sınırlı sayıda şaheser tasarlıyoruz.

Prototip/Model Hizmeti

  • Stil
  • Konsept Gelişimi
  • Kil Modelleme
  • 3D Baskı

Profesyonel Projelerinizi Hayata Geçirmek mi İstiyorsunuz?

Eğer bizimle çalışmayı düşünen kurumsal firma veya profesyonel girişimci iseniz, Otomotiv Tasarımı, Yat Tasarımı, Hizmet Araçları Tasarımı, Endüstriyel Ürün Tasarımı, Prototip ve Tekli Üretim, Dijital Modelleme ve Görselleştirme ve Tasarım Danışmanlığı alanlarında profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen mail yoluyla bize ulaşın.